Zapisz się na spotkania wiedzy on-line

👇Zapisz się! Z kilkudniowym wyprzedzeniem na e-mail będziesz otrzymywać zaproszenie na każde spotkanie wiedzy on-line.  W e-mailu dostarczymy link z ZOOM-a za pomocą którego zapisany uczestnik może dołączyć do spotkania. Tematami spotkań są te z poniższego formularza oraz sprawy TOP najbardziej nurtujące Przedsiębiorców!

👇Wypełnij formularz. Wybierz z listy najbardziej interesujące Cię tematy lub zaproponuj nowe. Głównym prowadzącym spotkanie jest:

Andrzej Pluta (Praktyk biznesu i specjalista ds. marketingu. Wdrożeniowiec IT. Web master i twórca stron www. Pozycjoner – SEO. Analityk procesów zarządczych. Copywriter, wizjoner i publicysta. Fotograf i Przewodnik Lokalny Google. Właściciel firmy AP OPTYMALIZACJA z siedzibą w Łodzi.) zaprasza na spotkanie wiedzy prowadzone on-line podczas których dzieli wiedzą się z tematów, które są jego pasją zarówno zawodowo, jak i prywatnie oraz odpowiada na najczęściej zadawane pytania. 

!!! Uzupełnienie pola jest wymagane.
!!! Uzupełnienie pola jest wymagane.
!!! Uzupełnienie pola jest wymagane.
!!! Uzupełnienie pola jest wymagane. Wybierz dzień, który najlepiej odpowiada Tobie, aby spotkać się on-line. W piątki i soboty nie są prowadzone spotkania.
Każde spotkanie trwa około 90 minut.
!!! Wybór jest wymagany.
!!! Uzupełnienie pola jest wymagane. Opisz swój problem, zadaj pytanie/a na które oczekiwałbyś odpowiedzi podczas spotkania on-line
Pole wymagane: Przed akceptacją i wysłaniem, proszę zapoznaj się z naszą:
👉Polityką Prywatności👈
👉Klauzula Informacyjna RODO👈