Spotkania wiedzy on-line!

„Rozwój osobisty – przełamać np. tremę w internetowych video relacjach i spotkaniach on-line.”

Trema to strach przed znalezieniem się w jakiejkolwiek sytuacji, która wymaga przemawiania np. przed grupą, zwłaszcza na czekającą rozmowę kwalifikacyjną lub prowadzoną prezentację. Może to być wyniszczające i uniemożliwić pomyślne ukończenie lub… nawet kiedykolwiek rozpoczęcie czegoś!

Ci, którzy mają ochotę na „kurczenie się fiołków”, którzy chcą uniknąć takiej sytuacji za wszelką cenę, powinni wziąć na siebie odpowiedzialność, stosując ćwiczenia budujące pewność siebie, aby osiągnąć to, czego chcą. Jest na to wiele sposobów, jednak najlepszym sposobem może być ten, który najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku bez względu na Twoje potrzeby i obawy. Oczywiste, że nie powinno to powodować niepokoju, chyba że jest to przećwiczone, jakoby niebezpieczne.

Pamiętaj, że nie chodzi o to, że ma to być przemowa na żywo, ale to ma być Twoje doświadczenie dydaktyczne. Moim zamiarem jest otworzenie wielu obszarów rozwoju w ciągu jednego dnia, poprzez słuchanie, słuchanie Ciebie. Moim celem jest, aby pod koniec tego spotkania Twój występ przekształcił się w praktyczne pomysły, które pomogą Ci ożywić to o czym mówisz. W ten sposób pomagam Ci znaleźć odwagę do robienia interesów poprzez spotkania na żywo, wywiady na żywo i przemówienia.

Giannoulou mówi jak o pisaniu, jako sztuce wymagającej wiedzy i treningu. Sama zajmuje się reakcjami innych ludzi, więc z pasją opowiadała o tym, jak jednostki mogą wykorzystać swoje codzienne spotkania jako okazję do rozwoju osobistego.

Możesz pomyśleć, że wystąpienia publiczne mogą nie być twoją ulubioną rzeczą, ale nie obawiaj się! Nauczenie się, jak wspaniale się prezentować, pozwoli Ci połączyć się psychicznie, aby stworzyć dynamiczne doświadczenia interpersonalne, które doprowadzą do sojuszy biznesowych z korzyścią dla wszystkich stron tego jakby nie było show J

Kluczowe punkty

Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby przygotować się do występu. Zwróć uwagę na głos w twojej głowie. Jak brzmisz, gdy myślisz, że dzieje się to po prostu z kimś innym lub jeśli cofniesz się o krok? Możesz po prostu potrzebować trochę praktyki. Omówienie podstaw najlepiej przez wirtualną wyobraźnię — czyli np. znajomość układu sali, przygotowanie na trudne pytania, zwracanie uwagi na osoby na widowni, które mogą potrzebować pomachać komuś podczas spotkania, przypominanie sobie, że to, co robisz, jest ważne, a następnie skupienie się na tym pozytywnym przesłaniu mentalnym – może pomóc w rozwianiu tremy.

Spotkania on-line ze mną powinny dać prelegentom większą pewność siebie, ponieważ mogą wcześniej przećwiczyć swoje przemówienie i w razie potrzeby wprowadzić poprawki; ale nie mogą przejść przez to bez strachu (nikt tego nie robi). Wiesz, że robienie notatek podczas przemawiania fantastycznie zwalcza tremę? Zatem rób notatki podczas mówienia i próbuj, wciąż próbuj… Pauza czasem jest genialną bronią w porywaniu tłumów.

Zapraszam na spotkania wiedzy on-line. Zapisz się przez formularz: Kliknij tutaj

Zapisz się na listę mailingową zgodnie z zainteresowaniami:

Email
Imię
Nazwisko
Forma Biznesu
Zainteresowanie 1
Zainteresowanie 2

Zgadzam się z polityką prywatności AP Optymalizacja