Znaczenie obrazu w Internecie!

Obraz w formie zdjęć i video jest najczęściej oglądany w Internecie. Wraz z tekstem są to najważniejsze elementy kontentu strony www, fanpage, profilu w dowolnym medium społecznościowym ( Instagram, LinkedIn, YouTube, itd.).

Przy obecnym postępie technologii, każdy może tworzyć obrazy, ponieważ praktycznie zdecydowana większość dostępnych na rynku urządzeń łączących się z Internetem jest zaopatrzona w coraz nowocześniejszy system wykonywania zdjęć i video! Kwestia nabycia sprawności w obsłudze tych urządzeń – trzeba poznać swój aparat. Na to potrzebny jest jednak czas, wiele prób – jeśli naprawdę chcemy to zrobić profesjonalnie.

Wykonanie z bliska zdjęcia telefonem komórkowym (tzw. „Selfika”) to nie jest wielka sztuka. Problem zaczyna się, kiedy chcemy zrobić zdjęcia/video podczas wykonywania pracy, zaprezentować odpowiednio wytworzony produkt lub oferowaną usługę, opowiedzieć o sobie historię lub zrobić ze sobą wywiad, jednocześnie zachować przy tym „naturalność oddechu”i kontekst tak, aby wykluczyć bycie manekinem, następnie napisać odpowiedni tekst i wraz z obrazem umieścić w sieci licząc na oglądalność. Dobry obraz wymaga odpowiedniego tła, oświetlenia, odpowiedniej ostrości i kontrastu, ale też obróbki za pomocą odpowiednich programów dostosowujących do wymogów strony www i standardów określonych przez Internet. Zrobić to samemu jest trudno. Dlatego oferuję Tobie pomoc i usługę wykonania zdjęć/video za wynagrodzeniem.

Co zyskujesz zamawiając u mnie usługę foto/video?

A) Nie musisz martwić się o umiejętności/doświadczenie w robieniu zdjęć oraz posiadanie odpowiednich urządzeń!

  1. W konsultacji z Tobą przygotowuję scenariusz dla każdej sesji zdjęć/video oraz zestaw pytań w przypadku wywiadu.
  2. Przybywam ze swoim sprzętem oświetleniowym (lampy antycieniowe, pierścieniowe, tło oraz urządzenia do nagrywania obrazu i dźwięku).
  3. Selekcjonuję i wybieram najlepsze jakościowo obrazy do obróbki.
  4. Obrabiam i dostosowuję obrazy do najpopularniejszych rozszerzeń: .jpg .png oraz video .mp4
  5. Przygotowane obrazy umieszczam pod unikalnym linkiem do pobrania i udzielam praw do tych obrazów (zdjęć i video).

 

B) Możesz skorzystać z innych oferowanych przeze mnie usług:

  1. Przeprowadzę analizę wizerunkową dla Ciebie i Twojej firmy. Zaproponuję i wdrożę najlepsze sprawdzone rozwiązania copywrtingowe i SEO w publikacji treści.
  2. Wykonam nową lub dostosuję/zmodyfikuję istniejącą stronę internetową w zakresie optymalizacji i aktualizacji kontentu.
  3. Opublikuję obrazy (zdjęcia/video) w Twoim imieniu z unikalnym tekstem w formie postów w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, TikTok. Moja Firma, Mapy Google).
  4. Poprowadzę w Twoim imieniu reklamy płatne w Internecie.

Uważam, że czasem warto złamać zasady np. trójpodziału, oczywiście z rozsądkiem. Jednocześnie hołduje twierdzeniu, że „najlepszy kontent (zdjęcie, video i tekst) powstaje przez błędy”.

 

 

Zapisz się na listę mailingową zgodnie z zainteresowaniami:

Email
Imię
Nazwisko
Forma Biznesu
Zainteresowanie 1
Zainteresowanie 2

Zgadzam się z polityką prywatności AP Optymalizacja